Nacházíte se zde:Veteranportal

Poslední novinky

Blogování z průběhu kompletace/renovace/oprav či restaurování vašeho veterána je na stránkách veteranportalu jednoduché. Tato stránka Vás provede jeho postupem.

1. Začít musíte registrací, pokud u nás již účet máte přejděte rovnou na přihlášení

navod blog 01

2. Po vyplnění registračních údajů vám přijde email. Po jeho potvrzení se můžete přihlásit.

navod blog 01

3. Přejděte na Blog renovace a klikněte na žluté tlačítko Nové. Nebo v panelu uživatel položku nová renovace.

navod blog 01

4. Nyní můžete začít psát a vkládat fotky. Po dokončení vše potvrdíte tlačítkem uložit.

navod blog 01

 

Registrací na veteranportalu dostanete přístup k blogování vaší renovace nebo diskutování ve fóru. Za každý příspěvek jsme moc rádi.

Vítejte na veteranportalu, stránce založné s úmyslem vytvořit tak trochu jiný web o veteránech, který by schromažďoval vědomosti všech veteranistů, kteří svým úsilím a zapálením do nich je za svůj život jen pomalu získávají a jsou ochotni tyto svoje drahocenné vědomosti mezi sebou sdílet a obohacovat s nimi i ostatní.

 

Pomoc každého z vás je vítána. Zaregistrováním do veteranportalu budete mít možnost přidávat nové články do blogu renovací a tím i vylepšovat web.

 

Motowiki

Motowiki

Je vědomostní databáze o motocyklech. Jejich hromadění má za úkol sjednocovat poznatky na jedno místo. Svými znalostmi můžete pomoct motowiki rozšiřovat. Všem přispěvatelům za veteranportal i všechny čtenáře mnohokrát děkujeme.

Otevřít

Blog renovace

Blog renovace

Zazamenává průběhy oprav, restaurování a kompletování nejen motocyklů od všech, kteří mají zájem. Máte-li zájem psát o vaši renovaci na veteranportalu můžete nám napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. abychom mohli zřídit přístup.

Otevřít

Fórum

Fórum

Prostor pro všechny příspěvky týkající se motoveteránů. Slouží také jako nástroj pro rozšiřování motowiki.

Otevřít

© 2019 - veteranportal.cz - Nadšenci nadšencům